top of page
Vyhledat

Jak snadno rozlišit kolektivní energii od té osobní?

Aktualizováno: 11. 11. 2022


V našem světě jsme všichni propojeni na energetické úrovni, která není viditelná.


Ovlivňuje ji mnoho faktorů, od počasí až po to, že do vás někdo strčí, při nastupování do autobusu. Ovšem já chci nyní zmínit jen ty energie, které nejsou hmatatelné a to, jak nás a naši realitu ovlivňují, aniž si jsme toho často vědomi.


Například si můžete všimnout, že řada lidí je více agresivní během pondělí a pátku, kdy v těchto dnech začíná či končí pracovní týden a lidé se cítí více přetíženi a pod tlakem.

Pak tuto energii můžete zaznamenat v místnostech, kde se odehrála nějaká silná událost těsně předtím, než jste do ní vstoupili.

Není ani náhodou, že na sobě "cítíte" něčí pohled i na vzdálenost několika desítek metrů a to vás přiměje, se tím směrem otočit.


Všechny tyto události jsou součástí něčeho, čemu se říká kolektivní vědomí. A ať se nám to líbí, nebo ne, jsme jeho součástí a i to co z nás vyzařuje, ovlivňuje toto vědomí celkové.


Proto je tak důležité propojit se sám se sebou, lépe pak porozumíme vzájemnému vlivu nás na ostatní a ostatních na nás.


Připravila jsem tento krátký článek, abych na jednoduchém příkladu vysvětlila, jak nás nevědomě může ovlivnit negativní vnějších energií, aniž by někdo nutně musel vstupovat do naší fyzické blízkosti, protože i to se děje a citlivý jedinec z toho může mít pořádně špatný den!Prvním krokem k rozlišení, je spojení se s podstatou v nás a tím je vnitřní klid, mír a ticho.


Tedy pokud se ráno probudíte do krásného dne a máte klidnou náladu a při čištěné zubů začnete být naštvaní na někoho nebo něco co se stalo v minulosti, zvedá nám to tlak a nejradši by jste někomu hned vynadali, je to pravděpodobně kolektivní energie, která začala působit.

Ten člověk tu totiž není a vy se nacházíte jinde, nejste tedy v tu chvíli součástí této minulé energii, ale něco tuto vzpomínku vyvolalo. Co a proč?


Pokud budete pozorní, vesmír vám pošle další nápovědy.


Když jde o kolektivní energie, hledejte nápovědu tam, kde jsou v kontaktu lidi.


Například, vyjdete z domu a přímo před vámi se dva řidiči pustí do hádky. Pak se kouknete na FB, projdete pár příspěvků a všimnete si, že jinak velmi mírumilovná paní, která kolem sebe běžně šíří klid, sdílí příspěvek o tom, že si objednala modrou tašku a přišla jí červená a že vůbec nechápe, jak profesionálové mohou dělat takové chyby!


Všechny tři polohy, ať už vaše myšlenka na starou událost, hádka řidičů, či paní na FB, hledají viníky venku.


Toto dělá negativní energii, prvně vždy, je v roli žalobce a hledá viníka. Ve chvíli kdy se necháte touto negativní energií ovlivnit, vytvoří se situace/myšlenka ta spustí emoce a ta vás "donutí", udělat něco negativního ve vaší realitě:


Pošlete rozzuřený email člověku, který váš před 3 dny naštval.

Vrazíte druhému člověku pěstí jen proto, že na vás z úleku zatroubil.

A nebo pošlete rozzuřený e-mail na e-shop (nebo se tím alespoň pochlubíte co nejvíce lidem na FB).


Co se bude dál?


Přijdou výčitky, odsudky, sebe nenávist. "Jak jsme to mohla udělat..." a pohltí vás energie viny.


Vše pramení z negativní energie a toho, že jste tuto energii nechali vstoupit do vašeho energetického pole.


Takže pokud Vás někdo nebo něco zdánlivě bezdůvodně dráždí, nebo vás vytáčí prostě jen věci, které vás „normálně“ nechávají chladnými, stačí se rozhlédnout kolem a uvědomit si:

"JOJO, TO JE ZASE KOLEKTIVNÍ ENERGIE", děkuji, nemám zájem, usmějte se a jdete dělat něco, co vás potěší!


Dejte si dobré jídlo.

Napište hezký článek.

Jděte na procházku.

Jděte si zaběhat.


Udělejte si radost a řekněte si, jsem dobrá, poznala jsem to a mám z toho radost!


Už jen tím, že si to uvědomíte se vymaníte ze spárů negativní kolektivní energie a můžete si den užít s lehkostí sobě vlastní.


Zároveň můžete mít větší soucit i se svým okolím, protože víte, že na ně působí to, co na vás působilo roky a že to není vůbec příjemné a jednoduché a tak to prostě jen přejdete, protože víte, že je to jen dočasné a energie se za pár hodit zase změní.Buďme k sobě pozorní, laskaví a pěstujme si svůj vnitřní klid.


Vaše Manifestorka

16 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page